Trade deadline za nami. Jeden dodatkowy transfer

Okienko transferowe w lidze NHL zostało zamknięte. Penguins dokonali dzisiaj tylko jednego transferu, który miał na celu wzmocnienie naszych rezerw w AHL. Pens pozyskali z Carolina Hurricanes Josha Joorisa w zamian za Grega McKegga. 

Jooris to 27-letni center o dobrych warunkach fizycznych, który z pewnością przyda się na naszej farmie w AHL. Prócz tego nie mieliśmy żadnych transferów. Pens nie udało dodać się weterana do defensywy, ale Rutherford nie wyglądał jakby bardzo o to walczył. Dzisiejszy trening drużyny oglądał bowiem z trybun, co było jasnym sygnałem, że nie prowadzi żadnych większych negocjacji. 

To okienko transferowe i tak należy do Pens i do Lightning. Pens pozyskali z pewnością jeden z najbardziej łakomych kąsków w postaci Brassarda. Tampa Bay pozyskała dzisiaj z New York Rangers Ryana McDonagha. 

Znamy więc już skład jaki powalczy o ponowną obronę mistrzowskiego tytułu. Z pewnością nasza głębia na pozycji centra jest teraz bardzo imponująca. Penguins prawdopodobnie mają najlepszy zestaw centrów w lidze  Crosby, Małkin, Brassard i Sheahan to musi budzić respekt. 

POLECANY ARTYKUŁ
Zobacz film dokumentalny "Pittsburgh is our home"
Film przygotowany specjalne z okazji 50-lecia istnienia klubu.